Konsultanci

Colorlib HTML5 Template

Dr Agnieszka Nowak - Polityka Demograficzna

Dr Agnieszka Nowak jest uznawana za jedną z czołowych ekspertek w dziedzinie polityki demograficznej w Polsce. Ukończyła Wydział Nauk Społecznych na Uniwersytecie Warszawskim, gdzie zdobyła doktorat z zakresu socjologii z naciskiem na kwestie demograficzne. W trakcie swojej kariery naukowej współpracowała z wieloma międzynarodowymi organizacjami badawczymi. W wolnym czasie pasjonuje się podróżami i fotografią, co pozwala jej na dogłębne poznanie różnych kultur i ich wpływu na struktury demograficzne.

Prof. Michał Dąbrowski - Polityka Ekonomiczna

Profesor Michał Dąbrowski to doświadczony ekonomista z ponad dwudziestoletnią karierą w akademii i sektorze publicznym. Absolwent SGH w Warszawie, gdzie zdobył tytuł profesora w dziedzinie ekonomii. Jego badania koncentrują się na makroekonomii oraz polityce gospodarczej Polski w kontekście globalnym. Poza pracą akademicką, Michał jest zapalonym żeglarzem i miłośnikiem historii gospodarczej.

Colorlib HTML5 Template
Colorlib HTML5 Template

Mgr Anna Kowalczuk - Polityka Edukacyjna

Anna Kowalczuk jest licencjatem pedagogiki na Uniwersytecie Jagiellońskim. Od początku kariery skupia się na nowoczesnych metodach nauczania i innowacjach w edukacji. Współpracowała z wieloma instytucjami edukacyjnymi w kraju i za granicą. Po godzinach Anna jest miłośniczką górskich wędrówek i literatury.

Dr Tomasz Łukasiewicz - Polityka Zdrowotna

Dr Tomasz Łukasiewicz jest lekarzem specjalizującym się w zdrowiu publicznym. Studiował medycynę na Uniwersytecie Medycznym w Łodzi, gdzie zdobył tytuł doktora nauk medycznych. Jego badania dotyczą przede wszystkim systemu opieki zdrowotnej w Polsce i optymalizacji świadczeń medycznych. W wolnym czasie Tomasz jest entuzjastą biegania i kultury kina.

Colorlib HTML5 Template
Colorlib HTML5 Template

Ing. Marta Piątek - Polityka Energetyczna

Inżynier Marta Piątek to specjalistka w dziedzinie energetyki odnawialnej. Ukończyła Politechnikę Warszawską z tytułem magistra inżyniera. Pracowała nad wieloma projektami związanymi z energetyką wiatrową i słoneczną w Polsce. Prywatnie Marta jest wielką fanką górskiego roweru i muzyki jazzowej.

Mgr Piotr Woźniak - Polityka Środowiskowa

Piotr Woźniak to ekspert w dziedzinie ochrony środowiska z licencjatem z Uniwersytetu Przyrodniczego w Poznaniu. Zajmuje się analizą wpływu działalności przemysłowej na środowisko i promowaniem zrównoważonego rozwoju. W wolnych chwilach Piotr eksploruje polskie parki narodowe i jest wielkim miłośnikiem ptaków. Współzałożyciel lokalnej organizacji non-profit, która promuje edukację ekologiczną wśród młodzieży, dzięki czemu wpłynął na podniesienie świadomości ekologicznej w wielu społecznościach lokalnych.

Colorlib HTML5 Template
Colorlib HTML5 Template

Dr Joanna Mazur - Polityka Społeczna

Dr Joanna Mazur jest ekspertką ds. polityki społecznej z wieloletnim doświadczeniem w badaniach nad polityką społeczną w Polsce. Studiowała socjologię na Uniwersytecie Warszawskim, gdzie później obroniła doktorat. Joanna współpracuje z wieloma organizacjami pozarządowymi i instytucjami rządowymi. Prywatnie jest wielką miłośniczką kina i teatru. Z jej inicjatywy powstał projekt wsparcia dla rodzin wielodzietnych w małych miejscowościach, który zdobył uznanie i został wdrożony w kilku regionach kraju.

Nasz Zespół

Razem

Za każdym sukcesem, za każdym pomysłem i za każdą wizją stoją ludzie. To właśnie nasz zespół konsultantów stanowi serce tej kampanii. Każdy z nich przynosi ze sobą unikalne doświadczenie, pasję i zaangażowanie. Razem pracujemy ramię w ramię, aby stworzyć lepsze jutro dla Polski.

Nie jest to tylko praca - to nasza misja. Wierzymy, że dzięki połączeniu wiedzy, doświadczenia i determinacji, możemy osiągnąć wyznaczone cele i wpłynąć na pozytywne zmiany w naszym kraju. Dziękujemy Wam za wsparcie i zaufanie. Razem tworzymy historię i budujemy przyszłość na solidnych fundamentach.

Bądź na bieżąco!

Nie chcesz przegapić najnowszych informacji dotyczących moich działań i inicjatyw? Zapisz się do listy mailingowej i otrzymuj regularne aktualizacje prosto na swoją skrzynkę e-mail!